jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۵۲۹   ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۳

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ و بزرگ ترین اسطوره زندگی اش را اینجا ببینید.

زلاتان ابراهیموویچ و اسطوره زندگی اش+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، مهاجم سوئدی پاری سن ژرمن فرانسه رونالدو ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل را اسطوره زندگی خودش می داند و اعتقاد دارد این بازیکن بی شک برترین بازیکن تاریخ فوتبال است. ابراهیموویچ البته شباهت هایی با رونالدوی محبوبش دارد. هر دو بازیکن در اینترمیلان، آث میلان و بارسلونا بازی کرده اند. البته این دو یک بار در سال 2007 و در دربی شهر میلان در حالی که یکی بازیکن میلان و دیگری بازیکن اینترمیلان بود مقابل یکدیگر بازی کردند.

ابراهیموویچ که علاقه زیادی به نحوه بازی کردن رونالدو دارد می گوید او نظیر و مانند ندارد و نخواهد داشت. البته این سوئدی نیز از آن دست کسانی است که اعتقاد شدید به این دارد رونالدوی اورجینال همین ستاره سابق برزیلی است نه رونالدویی که اکنون در رئال مادرید بازی می کند!

زلاتان روز گذشته عکسی از خود رونالدو بر روی اینستاگرامش گذاشت:

رونالدو و ابراهیموویچ هر دو سابقه بازی کردن برای اینترمیلان را دارند:

هر دو زمانی هم در آث میلان بازی می کردند:

بازی در بارسلونا دیگر وجه اشتراک این دو به شمار می رود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر