jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۴۴۴۷۳   ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۲

نسخه ۸٫۲ از سیستم عامل اپل، iOS، فعلا در مرحله آزمایشی به سر برده و برای عموم غیرقابل دسترس است، اما هیچکدام از این موارد مانع برداشتن محدودیت ها، توسط گروه چینی TaiG نشده است.

همین حالا آیفون 6 خود را جیلبریک کنید

به گزارش جام جم کلیک: نسخه ۸٫۲ از سیستم عامل اپل، iOS، فعلا در مرحله آزمایشی به سر برده و برای عموم غیرقابل دسترس است، اما هیچکدام از این موارد مانع برداشتن محدودیت ها، توسط گروه چینی TaiG نشده است.

جیلبریک این نسخه، توسط گروه محبوب و مشهور Evad3rs و وبسایت Redmond Pie نیز تایید شده است.

فرآیند انجام این کار نیز خیلی ساده است:

پس از دانلود ابزار جیلبریک، دستگاه خود را به وسیله USB به کامپیوتر متصل کرده و از طریق منو های مختلف، آی دیوایس را از زنجیر اپل، رها کنید. وبسایت یاد شده، راهنمایی مناسب برای مک و ویندوز آماده کرده است.

با وجود تغییرات گسترده آخرین نسخه سیستم عامل مورد بحث، از جمله امکان استفاده از کیبورد های متفرقه و ویجت ها، که دلیل اصلی جیلبریک کردن بسیاری از کاربران بوده است، امروزه تعداد افرادی که دست به جیلبریک کردن دستگاه هایشان می زنند، کاهش بسیاری یافته است.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر