jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۴۵۱   ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۸

جام جم ورزشی: روز گذشته در مراسم معرفی برترین های فوتبال آسیا، برترین بازیکن زن، برترین داور زن سال و برترین مربی زن سال آسیا نیز معرفی شدند.

برترین های فوتبال زنان آسیا+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، کاترینا لی گوری (استرالیا)، زننده سه گل تیم ملی فوتبال زنان استرالیا در مسابقات قهرمانی فوتبال زنان آسیا، ناهومی کاواسومی (ژاپن)، بازیکن کلیدی ژاپن در رسیدن به قهرمانی در آسیا و آیا میاما (ژاپن)، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ژاپن نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن آسیا بودند و در نهایت کاترینا لی گوری به عنوان برترین بازیکن زن فوتبال سال آسیا انتخاب شد. ههمچنین آساکو تاکه موتو سرمربی زیر تیم ملی زیر 17 سال ژاپن به عنوان برترین مربی زن سال آسیا انتخاب شد.

ریتا بینتی گانی مالزیایی نیز جایزه برترین داور زن سال آسیا را نیز از آن خود کرد.

ریتا بینتی گانی:

کاترینا لی گوری:

آساکو تاکه موتو:ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر