jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۱۵۳   ۰۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۵

جام جم ورزشی: «فرزاد حاتمی» مهاجم تیم فوتبال مس کرمان که امسال به عضویت این تیم کرمانی در آمده بود به دستور اکبر میثاقیان از تمرینات تیم کنار گذاشته شد.

بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس از مس اخراج شد

منطقه کویر، فرزاد حاتمی که امسال نتوانسته رضایت کادر فنی و مردم را جلب کند این بار به دلیل عدم همراهی تیم و ترک اردوی بعد از بازی با نساجی مازندران از تیم مس کنار گذاشته شد.

حاتمی در بازی با نساجی مازندران از روی خط شش قدم دروازه حریف در حالی که دروازه بان نساجی روی زمین افتاده بوده توپ را به دستان او تقدیم کرد و شاید اگر این توپ توسط این بازیکن چندصد میلیونی مسی ها به گل تبدیل می شد مس می توانست دست پر از مازندران به خانه برگردد.

اما ماجرای اخراج وی از آنجا شروع می شود که میثاقیان در اتوبوس زمانی که تیم قصد برگشت به کرمان را داشته است اعلام می کند که تمرین تیم فردا ساعت 16 پابرجاست و کسی حق ترک تیم در برگشت به کرمان و غیبت در تمرین فردا را ندارد، این در حالی است که حاتمی در تهران از مسی ها جدا شده و روز بعد تنها غایب تیم میثاقیان بوده است.

همین امر به اضافه عملکر ضعیف حاتمی در مس باعث خشم سرمربی تیم می شود تا حدی که میثاقیان دستور اخراج حاتمی را اعلام می کند.

میثاقیان حتی دلیل فرزاد حاتمی را که بیماری مادرش را عنوان کرده بود، نپذیرفته است.

فرزاد حاتمی مهاجم نارنجی پوشان کویر امسال با عقد قراردادی یک ساله آن هم با رقم مالی بالا به عضویت تیم مس کرمان در آمده بود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر