jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۶۵۷   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۳

جام جم ورزشی: هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال تهران پس از نشست با بهرام افشارزاده از این تیم تهرانی جدا شد. قرار است در نشست هفته جاری هیات مدیره این باشگاه در مورد مطالبات این بازیکن تصمیم گیری شود.

تیموریان هم از دست استقلالی ها پرید

آندرانیک تیموریان صبح امروز شنبه و پس از جلسه با بهرام افشارزاده از استقلال جدا شد. در این نشست مقرر شد که ماجرای این بازیکن فردا در جلسه هیات مدیره مطرح و نهایتا با احترام از استقلال جدا شود.

در این جلسه افشارزاده به تیموریان گفت: شما بازیکن ملی و سرمایه استقلال و کشور هستید، پس باید شخصیت شما حفظ شود.

با توجه به اتفاقاتی که در تمرین رخ داده و توهینی که به خانواده تیموریان شده بود، آندو با توضیح پیرامون این موضوع به مدیر عامل باشگاه استقلال در این جلسه عملا از استقلال جدا شد.

به نظر می‌رسد آندرانیک تیموریان در حال حاضر از تیم‌های تراکتورسازی، پدیده مشهد و سپاهان اصفهان پیشنهاد دارد که پیشنهاد پدیده به این بازیکن بسیار جدی است.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها