jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۶۴۰   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۵

همه معیارهای لازم برای دوست داشتنی شدن

محبوب ترین فوتبالیست های دنیا+[مجموعه عکس]

جام جم ورزشی: فقط گلزنی و یا توانایی های فنی نیست که باعث می شود یک فوتبالیست محبوبیت زیادی پیدا کند.

محبوب ترین فوتبالیست های دنیا+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، معیارهای زیادی در محبوب شدن بیش از اندازه یک فوتبالیست نقش دارد. بر اساس آخرین ارزیابی ها توانایی های فنی که یک بازیکن را از دیگران متمایز کند قطعا در محبوبیت وی نقش بسزایی دارد اما این تنها معیار لازم نیست. باشگاهی که یک بازیکن در آن بازی می کند نیز در این میان بسیار تاثیر گذار است و یا میزان موفقیت های فردی و انفرادی همان فوتبالیست. اصولا بازیکنان گلزن محبوبیت بیشتری نسبت به سایر بازیکنان دارند اما بازیکنان دیگر پست ها نیز می توانند همپای گلزنان محبوب باشند. نحوه پوشش لباس، رفتار و حضور پررنگ یک بازیکن در کارهای عام المنفعه و نیکوکارانه هم تاثیر بسیار زیادی در مثبت شدن وجهه یک فوتبالیست در دنیا و میان مردم ملیت های مختلف دارد.

خوش چهره بودن و مردمدار بودن دیگر معیارهای قابل توجه برای محبوبیت است. شهرت فراگیر نیز به تنهایی خود می تواند محبوبیت زیادی بیاورد و البته فعالیت در شبکه های اجتماعی و خاص بودن در نوع رفتار و گفتار نیز بسیار اثر می گذارد. وفادار بودن برای پیراهن یک باشگاه هم که جای خود را دارد.

کنار هم گذاشتن این معیارها نشان می دهد چرا برخی از بازیکنان محبوب تر از سایرین هستند. در ادامه با محبوب ترین بازیکنان کنونی دنیای فوتبال آشنا می شویم، بازیکنانی که حضور برخی از آنها در رده بندی محبوب ترین ها اصلا عجیب نیست. بازیکنان باشگاه بارسلونا در این فهرست بیشترین سهم را دارند تا ثابت شود محبوب ترین های دنیا در این باشگاه بازی می کنند هر چند در صدر این فهرست یک رئال مادریدی به نام کریستیانو رونالدو قرار دارد.

1- کریستیانو رونالدو(ملیت:پرتغالی- باشگاه: رئال مادرید)

2- لیونل مسی(ملیت: آرژانتینی- باشگاه: بارسلونا)

3- آندرس اینیستا(ملیت: اسپانیایی-باشگاه:بارسلونا):

4- زلاتان ابراهیموویچ(ملیت: سوئدی-باشگاه: پاری سن ژرمن):

5- نیمار(ملیت: برزیلی-باشگاه: بارسلونا):

6- وین رونی(ملیت: انگلیسی-باشگاه: منچستریونایتد):

7- روبین فن پرسی(ملیت: هلندی-باشگاه: منچستریونایتد):

8- رادامل فالکائو(ملیت: کلمبیایی- باشگاه: منچستریونایتد):

9- سسک فابرگاس(ملیت: اسپانیایی- باشگاه: چلسی):

10- ایکر کاسیاس(ملیت: اسپانیایی-باشگاه: رئال مادرید):

11- جرارد پیکه(ملیت: اسپانیایی-باشگاه: بارسلونا):

12- خوآن ماتا(ملیت:اسپانیایی- باشگاه: منچستریونایتد):

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر