jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۴۳۲۹۵   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۹

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به مناسبت اربعین حسینی پرواز های برنامه ای و فوق العاده عتبات عالیات برای انتقال سوگواران سالار شهیدان به 220 پرواز افزایش یافت.

جابجایی زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی با 220 پرواز

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، علیرضا جهانگیریان فوق اظهارداشت: پروازهای برنامه ای عتبات در این ایام 150 پرواز بوده که به مناسبت برگزاری مراسم اربعین حضرت سیدالشهدا (ع) با برقراری 70 پرواز فوق العاده دیگر تعداد پروازهای هوایی کشورمان به عراق به 220 پرواز افزایش یافت.

وی با بیان اینکه علاوه بر شرکت های داخلی برخی شرکتهای خارجی نیز برای جابجایی زائران در این مسیر پرواز خواهند کرد گفت: در روزهای آینده فروش بلیت پروازهای فوق العاده آغاز می شود و آمار پروازها در مقایسه با روزهای عادی بیش از 100 درصد افزایش می یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها