jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۴۳۲۹۵   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۹

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به مناسبت اربعین حسینی پرواز های برنامه ای و فوق العاده عتبات عالیات برای انتقال سوگواران سالار شهیدان به 220 پرواز افزایش یافت.

جابجایی زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی با 220 پرواز

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، علیرضا جهانگیریان فوق اظهارداشت: پروازهای برنامه ای عتبات در این ایام 150 پرواز بوده که به مناسبت برگزاری مراسم اربعین حضرت سیدالشهدا (ع) با برقراری 70 پرواز فوق العاده دیگر تعداد پروازهای هوایی کشورمان به عراق به 220 پرواز افزایش یافت.

وی با بیان اینکه علاوه بر شرکت های داخلی برخی شرکتهای خارجی نیز برای جابجایی زائران در این مسیر پرواز خواهند کرد گفت: در روزهای آینده فروش بلیت پروازهای فوق العاده آغاز می شود و آمار پروازها در مقایسه با روزهای عادی بیش از 100 درصد افزایش می یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها