jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۴۳۲۹۵   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۹

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به مناسبت اربعین حسینی پرواز های برنامه ای و فوق العاده عتبات عالیات برای انتقال سوگواران سالار شهیدان به 220 پرواز افزایش یافت.

جابجایی زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی با 220 پرواز

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، علیرضا جهانگیریان فوق اظهارداشت: پروازهای برنامه ای عتبات در این ایام 150 پرواز بوده که به مناسبت برگزاری مراسم اربعین حضرت سیدالشهدا (ع) با برقراری 70 پرواز فوق العاده دیگر تعداد پروازهای هوایی کشورمان به عراق به 220 پرواز افزایش یافت.

وی با بیان اینکه علاوه بر شرکت های داخلی برخی شرکتهای خارجی نیز برای جابجایی زائران در این مسیر پرواز خواهند کرد گفت: در روزهای آینده فروش بلیت پروازهای فوق العاده آغاز می شود و آمار پروازها در مقایسه با روزهای عادی بیش از 100 درصد افزایش می یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها