jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۲۸۶   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۳

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:چنانچه در مرحله نیمه نهایی با استقلال روبه‌رو شویم، به دلیل برخی مصدومان با مشکل مواجه خواهیم شد.

درخشان: برای رویارویی دوباره با استقلال مشکل داریم

حمید درخشان بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل گل‌گهر در جام حذفی و صعود به نیمه نهایی در نشست خبری گفت: ما امروز در شرایطی شروع کردیم که فشار و استرس زیادی داشتیم و 10 نفره شدن گل گهر تفکرات تاکتیکی ما را بهم ریخت.

وی ادامه داد: سیرجانی‌ها میهمان‌نوازی خوبی داشتید اما به ملی‌پوش ما توهین کردند که نباید توهین می‌کردند و تمام میهمان‌نوازی را این کارتان خراب کرد. ما امروز به دلیل تجربه بازیکنان و دروازه‌بان‌مان پیروز این دیدار شدیم.

درخشان در مورد مصاحبه رضا حقیقی و حمایت او از قلعه‌نوییی و اینکه گفته می شود او در فهرست مازاد است: گفت هیچ صحبتی در این زمینه ندارم و او نظرش را گفته است و من به دنبال حفظ بازیکنانم هستم.

درخشان تاکید کرد: من بازیکنی را نگه می‌‌دارم که حضور در پرسپولیس را مایه مباهات خود می‌داند.‬

‫من تیم را فدای بازیکن نمی‌کنم اما بازیکن را فدای تیم می‌کنم.

‬‫سرمربی پرسپولیس در مورد داوری محمدرضا اکبریان گفت: داور قضاوت خوبی نداشت.

‬درخشان در مورد دیدار احتمالی با استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایران، خاطرنشان کرد: برای آن مسابقه مشکل داریم زیرا چند بازیکن مصدوم داریم.پیام صادقیان،رضا حقیقی، اومانیا را در اختیار نداریم.‬‬

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها