jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۲۸۳   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۶

جام جم ورزشی: حدود 7 هزار نفر برای تماشای دیدار استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه هستند که هر تیم حدود نصف این تعداد را به خود اختصاص داده است.

حضور داماد قلعه‌نویی در جایگاه ویژه و رفت و برگشت آندو به رختکن

حدود 7 هزار نفر برای تماشای دیدار استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه هستند که هر تیم حدود نصف این تعداد را به خود اختصاص داده است. البته بر سر این موضوع از قبل توافق شده بود.

* سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن قبل از آغاز بازی در جایگاه خبرنگاران حاضر شده و پس از خوش و بش با آنها به جایگاه ویژه رفت و با افشارزاده به احوالپرسی گرم پرداخت و سپس در یک صندلی دیگر مستقر شد تا بازی را تماشا کند.

* عروسک گاندو، سوسمار سبزرنگی که نماد باشگاه ذوب‌آهن است قبل از آغاز مسابقه ابتدا با عکاسان و سپس با بازیکنان ذوب‌آهن عکس یادگاری گرفت.

* زمانی که بازیکنان ذوب‌آهن به زمین آمدند هواداران استقلال علیه این تیم شعار سر دادند.

* یک ربع قبل از آغاز مسابقه و با ورود دو تیم به زمین پروژکتورهای زمین روشن شد.

* امیر قلعه‌نویی که از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق شده بود برای پاسخگویی به ابراز احساسات آنها به سمت آنها رفت. گل‌محمدی و شجاعی، سرمربی و سرپرست ذوب‌آهن قبل از آغاز مسابقه به سمت نیمکت استقلال رفته و با امیر قلعه‌نویی برخورد گرمی داشتند.

* هادی ایمانی، قاسم دهنوی، مسعود حسن‌زاده و محسن مسلمان قبل از آغاز مسابقه به سمت نیمکت استقلال رفتند.

* زمانی که بازی دو تیم در حال آغاز بود تیموریان که به سمت رختکن استقلال حرکت کرده بود پس از خوش و بش گرمی که با یکی از عکاسان داشت برای دقایقی به رختکن آبی‌پوشان رفت و برگشت.

* سعید علی‌نژادیان کمک داور اول مسابقه با قلعه‌نویی قبل از آغاز بازی به احوالپرسی پرداخت.

* پسر و داماد امیر قلعه‌نویی از جایگاه ویژه این بازی را تماشا می‌کنند.

* ابرقویی‌نژاد رئیس هیأت فوتبال اصفهان نیز از جایگاه ویژه دیدار دو تیم را به نظاره نشسته است و در دقیقه 2 مسابقه کرار جاسم پس از خطا روی دروازه‌بان حریف از وی عذرخواهی کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها