jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۲۸۳   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۶

جام جم ورزشی: حدود 7 هزار نفر برای تماشای دیدار استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه هستند که هر تیم حدود نصف این تعداد را به خود اختصاص داده است.

حضور داماد قلعه‌نویی در جایگاه ویژه و رفت و برگشت آندو به رختکن

حدود 7 هزار نفر برای تماشای دیدار استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه هستند که هر تیم حدود نصف این تعداد را به خود اختصاص داده است. البته بر سر این موضوع از قبل توافق شده بود.

* سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن قبل از آغاز بازی در جایگاه خبرنگاران حاضر شده و پس از خوش و بش با آنها به جایگاه ویژه رفت و با افشارزاده به احوالپرسی گرم پرداخت و سپس در یک صندلی دیگر مستقر شد تا بازی را تماشا کند.

* عروسک گاندو، سوسمار سبزرنگی که نماد باشگاه ذوب‌آهن است قبل از آغاز مسابقه ابتدا با عکاسان و سپس با بازیکنان ذوب‌آهن عکس یادگاری گرفت.

* زمانی که بازیکنان ذوب‌آهن به زمین آمدند هواداران استقلال علیه این تیم شعار سر دادند.

* یک ربع قبل از آغاز مسابقه و با ورود دو تیم به زمین پروژکتورهای زمین روشن شد.

* امیر قلعه‌نویی که از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق شده بود برای پاسخگویی به ابراز احساسات آنها به سمت آنها رفت. گل‌محمدی و شجاعی، سرمربی و سرپرست ذوب‌آهن قبل از آغاز مسابقه به سمت نیمکت استقلال رفته و با امیر قلعه‌نویی برخورد گرمی داشتند.

* هادی ایمانی، قاسم دهنوی، مسعود حسن‌زاده و محسن مسلمان قبل از آغاز مسابقه به سمت نیمکت استقلال رفتند.

* زمانی که بازی دو تیم در حال آغاز بود تیموریان که به سمت رختکن استقلال حرکت کرده بود پس از خوش و بش گرمی که با یکی از عکاسان داشت برای دقایقی به رختکن آبی‌پوشان رفت و برگشت.

* سعید علی‌نژادیان کمک داور اول مسابقه با قلعه‌نویی قبل از آغاز بازی به احوالپرسی پرداخت.

* پسر و داماد امیر قلعه‌نویی از جایگاه ویژه این بازی را تماشا می‌کنند.

* ابرقویی‌نژاد رئیس هیأت فوتبال اصفهان نیز از جایگاه ویژه دیدار دو تیم را به نظاره نشسته است و در دقیقه 2 مسابقه کرار جاسم پس از خطا روی دروازه‌بان حریف از وی عذرخواهی کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها