jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۲۷۰۴   ۰۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

علی‌اکبر ولایتی، دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در هفتمین شورای عالی این مجمع با بیان این‌که استکبار جهانی و عامل منطقه‌ای آن یعنی صهیونیست‌ها در موضع قدرت قرار ندارند، هرچند برخی از مواقع رجزخوانی‌هایی کرده و کارهایی را انجام می‌دهند، اظهار کرد: از جمله اقدامات استکبار جهانی در منطقه ایجاد گروه‌های تکفیری و انحرافی است که هدف آن ایجاد تفرقه و مشوش کردن چهره جهان اسلام است؛ چنین توحشی اگر در تاریخ بشری بی‌نظیر نباشد کم‌نظیر است که سر یک کودک نابالغ را قطع کنند، ما چنین توحشی را ـ شاید نه به این شکل ـ فقط در دوران مغول شاهد بودیم.

به گزارش نسیم، وی با بیان این‌که خوشبختانه اکنون جهان اسلام بیدار است، گفت: با وجود امکاناتی که برای ایجاد این گروه‌های تکفیری فراهم شده است اما مردم شجاع در عراق و سوریه و یمن توانسته‌اند در مقابل اینها بایستند و آنها را شکست دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها