jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۴۲۵۲۵   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۸

در دیدار پورمحمدی و فرجی اعلام شد:

کاهش پخش آگهی‌های بازرگانی تلویزیون

۱

معاون سیمای رسانه ملی گفت: سیاست سازمان کاهش پخش آگهی بازرگانی است .

کاهش پخش آگهی‌های بازرگانی تلویزیون

دکتر علی اصغر پورمحمدی در نشستی با مدیران شبکه یک گفت : باید ساخت سریال ، تله فیلم و برنامه‌های کم محتوا و کم مخاطب متوقف و در صورت نیاز، پخش برنامه‌های پرمخاطب و جذاب تکرار شود .

معاون سیمای رسانه ملی در دیدار با مدیران شبکه یک بر لزوم تحول و پویایی برنامه های سیما تاکید کرد .

پورمحمدی در نشستی که صبح امروز سه شنبه با مهدی فرجی مدیر شبکه یک و مدیران گروه های این شبکه برگزار شد ، از زحمات مدیر شبکه یک و مدیران برنامه ساز برای تولید برنامه های پرمحتوا قدردانی و بر ادامه تولید برنامه های جذاب و مورد نیاز مخاطبان تاکید کرد .

وی در ادامه با بیان اینکه سیاست دکتر سرافراز ریاست محترم سازمان کاهش پخش برنامه های مشارکتی و آگهی های بازرگانی است ، بر اجرای این سیاست در شبکه های سیما تاکید کرد . پورمحمدی در ادامه پخش برنامه های تکراری اما جذاب را مهمتر از ساخت برنامه های خنثی دانست و گفت: باید ساخت سریال، تله فیلم و برنامه های کم محتوا و کم مخاطب متوقف و در صورت نیاز، پخش برنامه های پرمخاطب و جذاب تکرار شود .

مهدی فرجی مدیر شبکه یک نیز در ابتدای این نشست با ابراز خرسندی از انتصاب پورمحمدی به معاونت سیما گزارشی از عملکرد مدیران گروههای شبکه یک به وی ارایه کرد. (روابط عمومی رسانه ملی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
آقای دكتر پورمحمدی با آمادن شما به سیمای جمهوری اسلامی ایران نور امیدی در دل تمام برنامه سازان روشن شد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها