jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۰۲۰   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۷

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پیامی به علی کفاشیان درگذشت غلامحسین مظلومی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت بلاتر به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سپ بلاتر در نامه خود نوشت: انتشار خبر درگذشت غلامحسین مظلومی معروف به "سرطلایی"؛ بازیکن بین المللی فوتبال ایران، مربی و سرپرست فوتبال بسیار حزن انگیز بود.

مظلومی در سه تورنمنت بزرگ تیم ملی ایران به خوبی درخشید که شامل رقابتهای جام ملتهای آسیا 1972، بازی های آسیایی 1974 تهران و بعلاوه رقابتهای جام ملتهای آسیا 1976 تهران که البته در این تورنمنت به عنوان آقای گل نیز شناخته شد، است. همچنین وی در المپیک 1976 مونترال حضور داشت که در آن بازی ها تیم ایران به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده بود.

سرطلایی در دوران خدمت خود برای سه باشگاه تاج آبادان، تاج تهران (استقلال)، شهباز و 48 بازی برای تیم ملی ایران داشته است. وی همچنین در سال 1367 به مدت یکسال سرمربی تیم فوتبال استقلال بود. وی در طول بازی خود 37 گل را برای تیم ملی فوتبال ایران به ثمر رساند و به مدت 20 سال مداوم به عنوان بهترین گلزن ایران بود تا زمانی که علی دایی رکورد وی را شکست. او در بازی های آسیایی 1974 و رقابتهای جام ملتهای آسیا 1976 به عنوان آقای گل شناخته شده بود.

مظلومی طی دو سال اخیر سرپرست تیم باشگاهی شاهین بوشهر و به صورت افتخاری سرپرست باشگاه استقلال نیز بود.

من از طرف فیفا و خانواده جهانی فوتبال، از صمیم قلب به شما، فدراسیون فوتبال ایران و علی الخصوص به خانواده غلامحسین مظلومی، دوستان و طرفداران وی تسلیت می گویم. امیدوارم تا از این طریق توانسته باشم مطالبی را عنوان کنم که باعث آرامش و تسلی خاطر شما شده و کمی از غم و اندوهتان کم کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها