جام جم ورزشی: آندرانیک تیموریان مسئولان باشگاهش را تهدید کرد.
کد خبر: ۷۴۱۹۰۴
تیموریان باشگاه استقلال را تهدید کرد

آندرانیک تیموریان در پایان دربی 79 اظهار داشت: به نظر من استقلال در سه چهار بازی اخیر خود خیلی خوب و تهاجمی بازی کرده و در این بازی هم ما هماهنگ و تهاجمی ظاهر شدیم اما یک واقعیت در فوتبال است که می‌گوید وقتی گل نزنی، گل می‌خوری.

وی تأکید کرد: راستش فکر نمی‌کردم پرسپولیس بعد از دریافت گل به بازی برگردد و حتی بتواند گل دوم را به ثمر برساند. به هر حال این از اتفاقات فوتبال بود و نمی‌شود کاری کرد.

هافبک تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما خیلی موقعیت داشتیم که از دست دادیم، حتی بعد از زدن گل اول می‌توانستیم شمار گل‌های خود را افزایش دهیم اما بچه‌ها از موقعیت‌های به دست آمده بهره لازم را نبردند.

تیموریان در پاسخ به این سؤال که ضربه برگردان طارمی که به تیر دروازه برخورد کرد چقدر در تغییر نتیجه بازی تاثیر داشت، گفت: فکر کنم طارمی در آفساید آن ضربه را زد. به هر حال بعد آن صحنه تمرکز مدافعان ما برهم خورد و روی یک سهل‌انگاری که در یارگیری داشتیم دروازه‌مان باز شد. در هر صورت فوتبال بازی اشتباهات است و امروز تیمی که بیشتر اشتباه کرد بازی را باخت.

وی در خصوص شرایطش در باشگاه استقلال تصریح کرد: اگر تا بعد از بازی مقابل ذوب‌آهن باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکند، تصمیم دیگری خواهم گرفت.(فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
mehdi
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۰۳ آذر ۱۳۹۳
۰
۰
تو خیلی بازی خوبی هم برا استقلال انجام نمیدی ...حیف پول بیت المال كه به امثال تو میدن
هر چه زودتر از تیم برو بازیكنی كه به فكر پول باشه به درد ... میخوره
كرار خارجی قیرتش از تو بیشتره

نیازمندی ها