jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۱۹۰۱   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: لوئیس همیلتون انگلیسی روز گذشته به مقام قهرمانی فرمول یک رسید. این دومین قهرمانی همیلتون در این رقابت های جهانی محسوب می شود.

طراحی شگفت انگیز لوگوی مرسدس بنز پس از قهرمانی همیلتون+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از پیروزی همیلتون در F1 و تیم مرسدس در بخش خودروسازان، غول خودروسازی آلمان به خاطر قدردانی از راننده انگلیسی‌اش، لوگوی خود را تغییر داد که در زیر می‌بینید.

در زیر این لوگو که به امضای «دیتر زتشه» رئیس شرکت‌های دایملر و مرسدس و «توتو وولف» مدیر اجرایی بخش F1 شرکت مرسدس رسیده آمده است:

لوئیس، به خاطر قهرمانی در مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک در فصل 2014 به تو تبریک می‌گوییم. نام تو به همراه تیم «مرسدس AMG پتروناس» در تارخ ثبت شد. این لوگو به خاطر قهرمانی در بخش رانندگان و خودروسازان طراحی شده است. ما تازه در ابتدای راه هستیم!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها