jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۱۹۰۱   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: لوئیس همیلتون انگلیسی روز گذشته به مقام قهرمانی فرمول یک رسید. این دومین قهرمانی همیلتون در این رقابت های جهانی محسوب می شود.

طراحی شگفت انگیز لوگوی مرسدس بنز پس از قهرمانی همیلتون+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از پیروزی همیلتون در F1 و تیم مرسدس در بخش خودروسازان، غول خودروسازی آلمان به خاطر قدردانی از راننده انگلیسی‌اش، لوگوی خود را تغییر داد که در زیر می‌بینید.

در زیر این لوگو که به امضای «دیتر زتشه» رئیس شرکت‌های دایملر و مرسدس و «توتو وولف» مدیر اجرایی بخش F1 شرکت مرسدس رسیده آمده است:

لوئیس، به خاطر قهرمانی در مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک در فصل 2014 به تو تبریک می‌گوییم. نام تو به همراه تیم «مرسدس AMG پتروناس» در تارخ ثبت شد. این لوگو به خاطر قهرمانی در بخش رانندگان و خودروسازان طراحی شده است. ما تازه در ابتدای راه هستیم!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر