jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۴۱۷۹۰ ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

زندگی فرهاد آئیش، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون که این شب‌ها نقش یک روحانی را در سریال پرده‌نشین ایفا می‌کند، ساعت 18 امروز از شبکه مستند به نمایش درمی‌آید.

این فیلم مستند با نام «فرهاد به روایت آئیش» ساخته مختار نامدار است و تلاش می‌کند تصویر تازه‌ و متفاوتی از این هنرمند ارائه کند. در این مستند فرهاد آئیش به زبان خودش و اطرافیانش توصیف می‌شود.

مستند «فرهاد به روایت آئیش» در برنامه شب‌های مستند به نمایش درمی‌آید و نقد و بررسی می‌شود.

مستند «پروند» ساخته محمود شاکری که درباره برداشت خرما است، امشب ساعت 23 در برنامه « فانوس» از شبکه مستند پخش می‌شود.

مستند «آب سنگین» با نگاهی به مواضع آمریکا و جمهوری اسلامی ایران در مورد تاسیسات آب سنگین اراک امروز ساعت 23 و 30 دقیقه از شبکه مستند پخش می‌شود.

این مستند زیاده‌خواهی مقامات آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای و پاسخ مقامات ایرانی به این دست‌اندازی به حقوق هسته‌ای درباره مسائل نیروگاه آب سنگین خُنداب اراک را نمایش می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر