jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۱۷۵   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۹

جام جم ورزشی: در حالی که این روزها صحبت از برگزاری مراسم آشتی کنان علی دایی و محمد مایلی کهن دو پیشکسوت پرسپولیس است اما سرمربی پیشین سرخپوشان از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده است.

بی خبری علی دایی از مراسم آشتی کنان با مایلی کهن

به گفته نزدیکان علی دایی او فقط از طریق رسانه ها و مطبوعات در جریان برگزاری مراسم آشتی کنان قرار گرفته اما کسی با او در این زمینه صحبت نکرده تا نظر او را هم در این مورد جویا شد.
این درحالی است که برخی سایت ها از تلاش های علی پروین و حسین هدایتی دو عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای برگزاری مراسم آشتی کنان دایی و مایلی کهن و تماس های آنها با علی دایی و جلب رضایتش برای حضور در این مراسم خبر داده بودند.

(خانواده بزرگ ورزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر