jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۱۲۵   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۱

جام جم ورزشی: ورود غیرمجاز هواداران به داخل زمین یک مسابقه فوتبال تمامی ندارد.

اتفاق جالب برای نیمار+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در هفته ها و ماه های اخیر به دفعات اتفاق افتاده که یک تماشاگر در هنگام برگزاری مسابقه به وسط زمین می آید و بازیکن مورد علاقه خود را در آغوش می کشد. این اتفاق دیشب در دیدار برزیل و اتریش که در وین برگزار شد افتاد. در این دیدار که با پیروزی دو بر یک برزیلی ها همراه بود هنگامی که نیمار ستاره تیم ملی فوتبال برزیل در حال تعویض بود ناگهان یک هوادار فوتبال خود را میان تماشاگران به او رساند و او را در آغوش کشید. او سپس از نیمار درخواست کرد پیراهن بارسلونا را برای او امضا کند. پس از اینکه نیمار پیراهن این هوادار را برای او امضا کرد ماموران امنیتی این هوادار را به سرعت از او دور کردند. نیمار هنگامی که ماموران او را خود می برند ماژیکی را که هوادار به او داده بود تا امضا کند به وی پس داد. تصاویر این اتفاق جالب را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر