jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۰۱۲۲   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۲

جام جم ورزشی: بهترین گلزن تیم ملی در سال 2014، کسی نیست جز رضا قوچان نژاد.

قوچان نژاد بهترین گلزن تیم ملی در سال 2014

پسر طلایی فوتبال ایران که با گلهایش تاثیر بسیار زیادی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشت، سه گل از 9 گل تیم ملی در سال 2014 را به ثمر رسانده است.
گوچی مقابل تیمهای گینه و ترینیداد در بازیهای دوستانه گلزنی کرده و در جام جهانی هم دروازه بوسنی را باز کرده است تا آمار بسیار خوب 11 گل در 18 بازی ملی را داشته باشد. تیم ملی تا پایان سال 2014 حداقل دو بازی دیگر دارد و گوچی می تواند امیدوار باشد که در این دو دیدار آمار گلزنی اش را بهبود ببخشد.
بعد از مهاجم ایرانی الکویت، کریم انصاری فرد با دو گل بهترین گلزن تیم ملی در سال 2014 است. مهاج ایرانی اوساسونا به کویت در مرحله انتخابی جام ملتها گل زده و دروازه آنگولا در دیدار تدارکاتی را باز کرده است.
سردار آزمون، احسان حاج صفی و یعقوب کریمی دیگر گلهای تیم ملی در سال 2014 را به ثمر رسانده اند ضمن آنکه یکی از گلهای بازی با کویت را بازیکن حریف به اشتباه وارد دروازه خودشان کرد.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها