jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۲۴۴   ۲۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۶

جام جم ورزشی: تیم های ملی فوتبال کرواسی و ایتالیا در میان آتش و دود به تساوی یک بر یک در مقدماتی یورو 2016 مقابل یکدیگر دست یافتند.

جنجال بزرگ در دیدار کرواسی و ایتالیا[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دیدار ایتالیا و کرواسی با نتیجه‎ی 1-1 در میلان در جریان بود که ناگهان از سوی تماشاگرانی که عمدتا در جایگاه مربوط به طرفداران کرواسی بودند، مشکلاتی به وجود آمد که می‌توانست تا لغو بازی پیش برود اما بعد از وقفه‎ای 10 دقیقه‌ای این بازی مجددا از سر گرفته شد.

گل‎های زودهنگامی که هر دو تیم در نیمه‎ی اول به ثمر رساندند، باعث شد بازی با تساوی 1-1 پیش برود. ابتدا آنتونیو کاندروا با یک ضربه از پشت هجده قدم دروازه‎ی کرواسی را باز کرد و دقایقی بعد اشتباه جانلوئیجی بوفون منجر به گلزنی ایوان پریشیچ برای کرواسی شد.

نگرانی‌های امنیتی و دودآلود شدن زمین باعث ایجاد وقفه‌ای 10 دقیقه‌ای در بازی شد؛ وقفه‌ای که می‌تواند عواقب سنگینی را در پی داشته باشد.

با این تساوی، هر دو تیم ایتالیا و کرواسی در صدر جدول گروه H باقی ماندند و با یک امتیاز بیشتر از نروژ که موفق شد آذربایجان را با یک گل شکست دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها