jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۹۱۹   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۷

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال سوئد دیشب بازی برده مقابل مونته نگرو را یک بر یک مساوی کرد.

زلاتان و گل پنجاه و یکم برای سوئدی ها+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار ابتدا سوئد بود که به گل رسید. ستاره اول تیم ملی سوئد یعنی زلاتان ابراهیموویچ زننده گل تیم ملی کشورش بود. گل زلاتان به مونته نگرو پنجاه و یکمین گل ملی او محسوب می شد.

در شرایطی که نیمار با افزایش شمار گل های ملی خود به عنوان آقای گل جهان بعدی شناخته می شود و پیش بینی شده در هفت سال آینده رکورد علی دایی را بزند انگار مهاجمان با تجربه ای همچون زلاتان نیز به دنبال رکورد شکنی هستند البته بعید به نظر می رسد شمار گل های او از به زحمت از مرز 70 عبور کند چرا که وی 32 سال دارد و احتمال زیاد بعد از یورو 2016 از فوتبال ملی خداحافظی می کند.

زلاتان دیشب ستاره اول تیمش بود، مثل همیشه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر