jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۸۷۶۰   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی از آغاز صدور مجوز برای تعاونی‌های دانش‌آموزی خبر داد.

داوود روستایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: تعاونی‌های مدرسه‌ای و آموزشگاهی از جمله نهادهایی است که می‌توان چند فعالیت را در آن سامان داد، از جمله تربیت اقتصادی و اجتماعی دانش‌آموزان تا بتوانند مشارکت و مدیریت را در محیط مدرسه تجربه کنند. وی اضافه کرد: اقلامی که در این تعاونی‌ها ارائه می‌شود باید منطبق با سلامت و شاخصه‌های سلامت باشد، ضمن این که مدیریت آموزشگاهی نیز باید یکپارچه باشد و استانداردهای تعاونی در آنها رعایت شود.

قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی ادامه داد: تلقی ما از تعاونی آموزشگاهی فقط بوفه تغذیه سالم نیست، بلکه قرار است در این تعاونی‌ها کتاب و نوشت افزار نیز ارائه شود که البته همه این اجناس باید منطبق با فرهنگ‌ ایرانی اسلامی باشد. حتی پیشنهاد کردیم آثار دستی دانش‌آموزان در تعاونی‌ مدارس عرضه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر