jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۵۴۸   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۰

جام جم ورزشی: کسی که در تشدید اختلافات دایی و مایلی کهن بیشترین نقش را داشت حالا برای جلب توجه بیشتر عموم اصرار عجیبی برای زندانی شدن دارد.

اصرار عجیب یک مربی برای زندانی شدن

به گزارش جام جم ورزشی ، او نیز همانند مایلی کهن به دلیل مصاحبه هایی که علیه دایی انجام داده بود دادگاهی شد و در نهایت دادگاه برای وی حبس تعلیقی و 100 هزار تومان جریمه در نظر گرفت.
بانک ورزش خبر داده که فریاد شیران قصد دارد این مبلغ را پرداخت نکند تا مانند مایلی کهن راهی اوین شود.
این در حالی است که دایی به مایلی کهن هم رضایت داده اما سرمربی سابق تیم ملی از اوین خبر فرستاده تا دایی از او دلجویی نکند، حاضر نیست زندان را ترک کند. البته در این میان فریادشیران نقش اصلی را دارد و هنگامی که دایی رضایت داد به او پیغام داد شکایتش را پس بگیرد چون مایلی کهن بر مواضع قبلی خود پافشاری می کند.

به هر حال کسی که در تشدید اختلافات دایی و مایلی کهن بیشترین نقش را داشته و به جای اینکه سعی کند بین آن دو صلح به وجود بیاورد به اصطلاح هیزم به آتش می ریزد برای جلب توجه عموم اصرار دارد راهی زندان شود. مشخص نیست که این اتفاقات در نهایت به کجا ختم می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها