jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۴۷۵   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۹

جام جم ورزشی: سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: اقدام فدراسیون جهانی در گرفتن میزبانی مسابقات جهانی از ایران اصلا درست و قابل دفاع نیست و معتقدم نباید والیبال ایران را از انرژی مثبت خانواده‌ها محروم کنیم.

توصیه های محمد موسوی به مسئولان والیبال

محمد موسوی اظهار کرد: شاید حدود هفتاد درصد تماشاگران و علاقه مندان والیبال را خانم ها تشکیل می دهند. خانم ها نیمی از جمعیت ایران هستند و نباید والیبال را از نعمت حضور و انرژی مثبت آن ها محروم کنیم. البته باید شرایط برای حفظ حرمت و جایگاه خانم ها هم در سالن های والیبال فرآهم شود. بدون تردید میزبانی مسابقات جهانی بسیار برای موفقیت تیم ملی والیبال ایران مهم است. در اینکه اقدام فدراسیون جهانی در گرفتن میزبانی ها درست نبود، شکی نیست.

وی تاکید کرد: به هر حال مجامع جهانی هم باید به شرایط هر کشوری احترام بگذارند. تاکنون میزبانی های ایران در رویدادهای جهانی از هر نظر بهتر از خیلی از کشورها بوده است. امیدوارم که مسئولان چاره ای برای این موضوع بیاندیشند و اجازه ندهند دیگر میزبانی رویدادهای ورزشی از ایران گرفته شود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها