jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۳۸۳۹۲   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۵

دو بازیکن خارجی دیگر از آبی‌ها شکایت کردند

استقلال تهران در خطر کسر امتیاز توسط فیفا

جام جم ورزشی: باشگاه استقلال در صورت عدم پرداخت مطالبات یرکوویچ مجددا در خطر کسر امتیاز قرار خواهد گرفت.

استقلال تهران در خطر کسر امتیاز توسط فیفا

استقلالی‌ها پس از پرداخت طلب آرزه کاماچو که مبلغی نزدیک به 50 هزار دلار بود از خطر کسر امتیاز نجات پیدا کردند اما ظاهرا دردسر کسر امتیاز از این تیم همچنان ادامه دارد.

علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال درر گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه بعد از کاماچو چه بازیکنی از استقلال شکایت کرده اظهار داشت:6-7 بازیکن از تیم شکایت کرده‌اند که فعلا طلب کاماچو پرداخت شده است. در صورتی که طی روزهای آینده مطالبات گوران یرکوویچ پرداخت نشود مجددا در خطر کسر امتیاز هستیم البته در حال تلاشیم تا در این چند روز آینده مطالبات یرکوویچ پرداخت شود. همچنین بعد از یرکوویچ باید طلب لیام ردی را هم بدهیم.

معاون استقلال در پایان در خصوص وضعیت رودریگو توزی نیز گفت:این بازیکن چون به یکباره تمرینات را ترک کرد ما از او شکایت کردیم و کمیته انضباطی فدراسیون هم حق را به ما داد. البته از طریق فدراسیون تمام گزارشات را به دادگاه CAS فرستادیم و قرار است به زودی رای این بازیکن نیز صادر شود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها