jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۳۷۵۶۹   ۲۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۴

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: من بیشتر به کیفیت تیم خودمان نگاه می‌کنم تا اینکه بخواهم در مورد حریفان ارزیابی داشته باشم.

قوچان‌نژاد: بیشتر به کیفیت تیم خودمان نگاه می‌کنم تا حریفان

رضا قوچان‌نژاد در خصوص شرایط تیم ملی عنوان کرد: من خودم دو روز پیش به اردو آمدم و امیدوارم بتوانیم تمرینات خوبی را انجام داده و بازی خوبی را مقابل کره داشته باشیم.

وی در مورد دیدار با کره جنوبی عنوان کرد: ما دو بار آنها را بردیم اما این موضوع اصلا مهم نیست و به تاریخ پیوسته است. هفته بعد بازی جدیدی داریم. ما می‌خواهیم خودمان را برای جام ملت‌ها آماده کنیم و این مسابقه نشان می‌دهد که کجا هستیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال در مورد کم بودن بازی‌های تدارکاتی برای جام ملت‌ها عنوان کرد: همانطور که می‌دانید ما قبل از جام جهانی مسابقات تدارکاتی کمی داشتیم اما رفتیم و نتیجه خوبی گرفتیم. دوست داریم بیشتر بازی کنیم اما شرایط همین است و نباید زیاد فکرش را بکنیم.

وی عنوان کرد: من خودم شخصا زیاد به تیم‌های کره، ژاپن و استرالیا فکر نمی‌کنم البته صحبت‌های کی‌روش درست است. ما باید بیشتر به کیفیت تیم خودمان نگاه کنیم. باید خوب تمرین و همکاری کنیم تا نتایج قابل قبولی بگیریم.

قوچان‌نژاد در خصوص اینکه گل حساسی را در مقدماتی جام جهانی و کره جنوبی زده است و آیا این موضوع باز تکرار خواهد شد،؛‌گفت:‌من در هر بازی دوست دارم گل بزنم و در این بازی هم همین طور. اما مهم رضا قوچان‌نژاد نیست بلکه تیم ملی در اولویت قرار دارد. من هم اگر آمدم فقط برای کمک به تیم ملی است. امیدوارم بتوانم وظایفم را به خوبی انجام دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای جام ملت‌های آسیا تیم ملی تغییر تاکتیکی می‌دهد یا خیر،‌گفت: این سؤال را باید از کی‌روش بپرسید. به نظر من جام ملت‌ها با جام جهانی فرق دارد وقتی به جام جهانی رفتیم هیچ تیمی شناخت آنچنانی از ایران نداشت اما الان شرایط فرق کرده است. ما فقط باید کار خودمان را انجام دهیم وبرنامه‌های کادر فنی را پیاده کنیم.

قوچان‌نژاد که در این فصل از انگلیس به لیگ کویت آمده است در مورد اینکه آیا انتظارات باید از شما همانند سابق باشد یا خیر، گفت: این دو لیگ را نمی‌شود با هم مقایسه کرد. لیگ برتر انگلیس از لحاظ فیزیکی و فنی بالاست من هم بازیکن حرفه‌ای هستم و در هر تیمی باشم کار خودم را انجام می‌دهم. نمی‌توانم بگویم چون کویت است باید طور دیگری بازی کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها