jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۰۷۰   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

پنج زندانی که پس از آزادی باند بزرگ سرقت خودروهای مدل بالا را تشکیل داده و در ده استان مرتکب سرقت شده بودند، سرانجام در دام پلیس گرفتار شدند.

به گزارش جام‌جم، فرمانده انتظامی استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: از چندی پیش شکایت‌های متعددی در زمینه سرقت خودروهای مدل بالا در سطح شهر کرج در پلیس آگاهی مطرح می‌شد. بررسی پرونده‌ها نشان داد این خودروها در محل‌های خلوت پارک بوده و شبانه به سرقت رفته‌اند. ماموران با بررسی آلبوم مجرمان حرفه‌ای که در زمینه سرقت فعالیت داشتند، متوجه شدند یکی از افراد سابقه‌دار به نام رضا چندی پیش با سپردن وثیقه از زندان خارج شده و دیگر بازنگشته است.

سرهنگ بخشعلی کامرانی‌صالح افزود: تحقیقات پلیس روی این متهم متمرکز شد و سرانجام اطلاعاتی به دست آمد که نشان می‌داد ردپای وی در این سرقت‌ها وجود دارد. بنابراین محل‌های تردد وی زیر نظر گرفته شد و سرانجام آخرین مخفیگاه او در شهرستان ساوجبلاغ شناسایی و ماموران برای دستگیری وی به آنجا اعزام شدند. ماموران چند روز پیش با دستگیری این متهم او را به پلیس آگاهی منتقل کردند که وی در بازجویی‌ها اعتراف کرد با همدستی چهار نفر از دوستانش که در زندان با آنها آشنا شده بود به این سرقت‌های سریالی دست زده و در زندان نقشه سرقت‌ها را طراحی کرده بودند. وی یادآور شد: با جستجوهای پلیسی مخفیگاه چهار همدست وی در شهرستان ساوجبلاغ شناسایی و آنها نیز دستگیر شدند. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی و در مواجهه حضوری با سرکرده باند به سرقت خودروهای مدل بالا در استان‌های البرز، قزوین، تهران، قم، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی اعتراف کردند.

متهمان در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر