jamejamonline
فرهنگی کد خبر: ۷۳۵۸۸۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۱

اینترنت وای‌-فای رایگان از ساعت 10:30 امروز به صورت رایگان در بیستمین نمایشگاه مطبوعات در اختیار بازدیدکنندگان و غرفه‌ها قرار می‌گیرد.

فعال شدن اینترنت رایگان از امروز در نمایشگاه مطبوعات

با نزدیک شدن به زمان افتتاح رسمی بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری قرار بود اینترنت وای‌-فای رایگان از صبح امروز (17 آبان ماه) در اختیار بازدیدکنندگان و غرفه‌ها قرار گیرد.

بر همین اساس امیرحسین عمادی مسئول IT بیستمین نمایشگاه مطبوعات اظهار داشت: اینترنت وای‌-فای رایگان با دو پهنای باند مجزا از ساعت 10:30 امروز به صورت رایگان در اختیار بازدیدکنندگان در غرفه‌ها قرار می‌گیرد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا ا... عَلَیهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ ینْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا» در میان مؤمنان، مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستادند. بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب/23)

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر