jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۳۵۵۸۹   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۹

نظامیان صهیونیست امروز با شهروندان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری درگیر شدند که بر اثر آن دهها فلسطینی زخمی شدند.

حمله نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوز عربی، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی امروز با شهروندان فلسطینی در رام الله و اردوگاه شعفاط در قدس شرقی درگیر شدند.

بر اثر این درگیری در رام الله دست کم 17 فلسطینی زخمی شده اند.

رژیم صهیونیستی امروز با استقرار یگان های ویژه و نیروهای گارد مرزی خود در قدس اشغالی و ایست های بازرسی در اطراف مسجدالاقصی چهره این شهر را نظامی کردند. همین امر به درگیری و اعتراضات شهروندان فلسطینی منجر شده است.

در کرانه باختری امروز در اعتراضات به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در قدس و مسجدالاقصی به "جمعه خشم" نامگذاری شده است. فلسطین الیوم در این رابطه گزارش داد نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی برای متفرق کردن معترضان فلسطینی و همچنین خارجی هایی که برای ابراز همبستگی با فلسطینی ها در تظاهرات کرانه باختری شرکت داشتند از گاز اشک آور استفاده کردند.

بر اثر این اقدام دهها فلسطینی دچار حالت خفگی شدند. نظامیان صهیونیست در برخی مناطق کرانه باختری نیز از گلوله های پلاستیکی استفاده کردند که زخمی شدن یک فرانسوی را در پی داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر