jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۵۵۲۵   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۰

نتایج یک نظرسنجی غیر رسمی

مسی برترین بازیکن تاریخ فوتبال+عکس

جام جم ورزشی: یکی از غول های رسانه ای فوتبال اسپانیا نتایج نظرسنجی مربوط به انتخاب برترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا را منتشر کرد.

مسی برترین بازیکن تاریخ فوتبال+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه مارکا چاپ مادرید که هوادار باشگاه رئال مادرید است در طی چند روز گذشته اقدام به راه اندازی یک نظرسنجی اینترنتی در رابطه با انتخاب برترین بازیکن تاریخ فوتبال کرده است که در این نظرسنجی لیونل مسی فوق ستاره تیم رقیب یعنی بارسلونا در صدر ایستاد. مسی برای کسب حداکثر آرا از کریستیانو رونالدو رقیب دیرینه خود جلو زده است. بر اساس این نظر سنجی مسی 27 ساله با 41.4 درصد آرا اول است و پشت سر او کریستیانو رونالدو قرار دارد. این ستاره پرتغالی 30.5 درصد آرا را کسب کرده است. دیه گو مارادونا، زین الدین زیدان، پله، دی استفانو و یوهان کرایف در پله های بعدی قرار گرفته اند. البته نتایج این نظرسنجی چندان نباید مورد استناد باشد چرا که اکثر شرکت کنندگان آن هواداران رئال مادرید و بارسلونا هستند که برای کری خواندن با یکدیگر فقط به ستاره های محبوب خود یعنی رونالدو و مسی رای داده اند وگرنه چه کسی می تواند بپذیرد اسطوره هایی همچون پله و یا مارادونا پایین تر از این دو قرار داشته باشند؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر