jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۳۵۴۹۷   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۰

جام جم ورزشی: اینبار نوبت لیونل مسی بود تا بعد از مدت ها رقیب دیرینه خود یعنی کریستیانو رونالدو را جای بگذارد اما مگر جبران یک گل برای کریستیانو رونالدو کاری دارد؟

سلاطین گلزنی لیگ قهرمانان اروپا+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه مرحله برگشت گروهی لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا بر آژاکس غلبه کرد که مسی در این دیدار دو گل زد تا با این دو گل به صدر برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا برسد. او برای رسیدن به صدر با رکورد رائول گونزالس اسطوره رئال مادرید برابری کرد. البته گمان می رفت با توجه به ناآماده بودن مسی و از آن سو با توجه به اوج گرفتن کریس رونالدو این ستاره پرتغالی باشد که بتواند زودتر به رکورد رائول برسد اما اینچنین نشد و نابغه آرژانتینی زودتر از رونالدو به صدر برترین گلزنان تاریخ رسید. البته تفاوت رونالدو و مسی یک گل است و بعید نیست رونالدو در همین فصل از مسی جلو بزند و به صدر برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان برسد.

نگاهی به برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا می اندازیم:

1- رائول گونزالس(71 گل):

2- لیونل مسی(71 گل)

3- کریستیانو رونالدو(70 گل):

4- رود فن نیستلروی(60 گل):

5-آندری شوچنکو(59 گل):

6- تیه ری هانری(51 گل):

7- فیلیپو اینزاگی(50گل):

8- آلفردو دی استفانو(49 گل):

9- اوزه بیو(46 گل):

10- الساندرو دل پیرو( 44 گل):

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها