jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۳۵۴۹۷   ۱۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۰

جام جم ورزشی: اینبار نوبت لیونل مسی بود تا بعد از مدت ها رقیب دیرینه خود یعنی کریستیانو رونالدو را جای بگذارد اما مگر جبران یک گل برای کریستیانو رونالدو کاری دارد؟

سلاطین گلزنی لیگ قهرمانان اروپا+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در ادامه مرحله برگشت گروهی لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا بر آژاکس غلبه کرد که مسی در این دیدار دو گل زد تا با این دو گل به صدر برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا برسد. او برای رسیدن به صدر با رکورد رائول گونزالس اسطوره رئال مادرید برابری کرد. البته گمان می رفت با توجه به ناآماده بودن مسی و از آن سو با توجه به اوج گرفتن کریس رونالدو این ستاره پرتغالی باشد که بتواند زودتر به رکورد رائول برسد اما اینچنین نشد و نابغه آرژانتینی زودتر از رونالدو به صدر برترین گلزنان تاریخ رسید. البته تفاوت رونالدو و مسی یک گل است و بعید نیست رونالدو در همین فصل از مسی جلو بزند و به صدر برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان برسد.

نگاهی به برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا می اندازیم:

1- رائول گونزالس(71 گل):

2- لیونل مسی(71 گل)

3- کریستیانو رونالدو(70 گل):

4- رود فن نیستلروی(60 گل):

5-آندری شوچنکو(59 گل):

6- تیه ری هانری(51 گل):

7- فیلیپو اینزاگی(50گل):

8- آلفردو دی استفانو(49 گل):

9- اوزه بیو(46 گل):

10- الساندرو دل پیرو( 44 گل):

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر