jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۴۳۱۳   ۱۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۳

جام جم ورزشی: ستاره گلزن فصل گذشته اکنون یک بازیکن ناکام در راه گلزنی است.

ستاره ای که دیگر ستاره نیست+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، صحبت از لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه ای بارسلونا است که در فصل نقل و انتقالات تابستانی از لیورپول به بارسلونا پیوست. اما این بازیکن که کفش طلای فوتبال اروپا را برده اکنون ضعیف ترین بازیکن تیمش است. در شبی که بارسلونا با یک بازی بسیار ضعیف در ورزشگاه اختصاصی خودش یعنی نوکمپ مغلوب سلتاویگو شد لوئیس سوارز بسیار بد بازی کرد و شانس های زیادی را از دست داد. حالا در فضای مجازی برخی از هواداران او را به سخره گرفته اند و بازیکنی نحس معرفی اش کرده اند که باعث شده بارسلونا برای نخستین بار در نوکمپ شکست بخورد!

تصاویری از شب بد سوارز را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر