jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۶۶۵   ۰۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۴

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

سپاهان بازی باخته را برد

جام جم ورزشی: سپاهان با حساب سه بر دو برابر استقلال خوزستان را شکست داد.

سپاهان بازی باخته را برد

دیدار تیم های سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان با برتری سه بر دو شاگردان حسین فرکی به پایان رسید. در این دیدار ابتدا استقلال خوزستان در دقیقه 28 توسط محمد اوسانی به گل رسید و در دقیقه 45 با گل مهدی شریفی نیمه نخست بازی با تساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم باز هم این شاگردان عبدالله ویسی بودند که در دقیقه 51 از میزبان خود پیش افتادند و این سیف اللهی بود که گل دوم را برای آبی های خوزستان به ثمر رساند.

در ادامه این دیدار تیم سپاهان یکپارچه حمله شد و وریا غفوری در دقیقه 64 و مهدی شریفی در دقیقه 78 کار را سه بر دو به سود سپاهان کردند تا شاگردان حسین فرکی با این سه امتیاز 23 امتیازی شوند و موقتا در رده سوم قرار بگیرند. استقلال خوزستان هم 12 امتیازی باقی ماند و همچنان در رده یازدهم است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها