jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۲۹۷۶   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۹

جام جم ورزشی: روز گذشته ماریو بالوتلی این فوتبالیست جنجالی ایتالیایی پس از مدت ها برای تیمش لیورپول موفق به گلزنی شد.

سوپر ماریو از گلزنی تا درگیری بعد از بازی+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی، روز گذشته لیورپول در جام اتحادیه انگلیس موفق شد با نتیجه دو بر یک سوانسی را شکست دهد به مرحله بعد صعود کند. لیورپول در حالی با یک گل از سوانسی عقب بود که بالوتلی گل مساوی را زد. بالوتلی در حالی این گل را زد که تنها دقیقه از ورودش به زمین مسابقه گذشته بود. او پس از مدت ها برای تیمش گلزنی می کرد. بالوتلی که ستاره تیمش بود اما پس از پایان بازی به سمت شلوی یکی از بازیکنان سوانسی رفت و مقابل داور با او به درگیری لفظی پرداخت. وساطت اطرافیان باعث شد تا جنجال ماریو به سرعت پایان یابد. شبی از درخشش این بازیکن را می بینید، از ستاره بودن تا درگیری پس از پایان بازی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر