jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۲۹۷۶   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۹

جام جم ورزشی: روز گذشته ماریو بالوتلی این فوتبالیست جنجالی ایتالیایی پس از مدت ها برای تیمش لیورپول موفق به گلزنی شد.

سوپر ماریو از گلزنی تا درگیری بعد از بازی+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی، روز گذشته لیورپول در جام اتحادیه انگلیس موفق شد با نتیجه دو بر یک سوانسی را شکست دهد به مرحله بعد صعود کند. لیورپول در حالی با یک گل از سوانسی عقب بود که بالوتلی گل مساوی را زد. بالوتلی در حالی این گل را زد که تنها دقیقه از ورودش به زمین مسابقه گذشته بود. او پس از مدت ها برای تیمش گلزنی می کرد. بالوتلی که ستاره تیمش بود اما پس از پایان بازی به سمت شلوی یکی از بازیکنان سوانسی رفت و مقابل داور با او به درگیری لفظی پرداخت. وساطت اطرافیان باعث شد تا جنجال ماریو به سرعت پایان یابد. شبی از درخشش این بازیکن را می بینید، از ستاره بودن تا درگیری پس از پایان بازی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها