jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۲۹۵۱   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۸

جام جم ورزشی: در حالی که چند روزی بیشتر از ال کلاسیکوی اسپانیا نمی گذرد به زودی دوباره شاهد رویارویی دوباره کریستیانو رونالدو لیونل مسی فوق ستاره های رئال مادرید و بارسلونا باشیم.

تقابل کریستیانو رونالدو و لیونل مسی

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم های ملی فوتبال آرژانتین و پرتغال بیست و هفتم آبان ماه در شهر منچستر و در دیداری دوستانه مقابل یکدیگر قرار می گیرند. اوج هیجان و لذت این دیدار تقابل دو ستاره بزرگی است که در سال های اخیر رقابت سرسختانه ای با یکدیگر داشته اند و حتی گاهی اوقات این رقابت به مرحله دشمنی هم رسیده است.

رونالدو و مسی که پیش از این فقط در ال کلاسیکو مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند اینک تقابل از نوع دیگری را تجربه می کنند؟ چه کسی برنده آن بازی بزرگ دوستانه خواهد بود؟ مسی یا رونالدو؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر