خبری که بعد از مدت‌ها افشا شد

قرار بود محمد پنجعلی سرمربی پرسپولیس شود!

جام جم ورزشی: پس از برکناری پر سر و صدای علی دایی از سرمربی گری پرسپولیس قرار بوده به جای حمید درخشان ، محمد پنجعلی جانشین او شود.
کد خبر: ۷۳۱۱۷۵
قرار بود محمد پنجعلی سرمربی پرسپولیس شود!

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز خبرگزاری مهر فاش کرده که پس از برکناری علی دایی قرار بوده محمد پنجعلی جانشین علی دایی شود. بر اساس این گزارش سناریوی حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای برکناری دایی و انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس به شکل دیگری مد نظر بود که در نهایت باعث نشستن حمید درخشان روی نیمکت پرسپولیس شد. سیاسی که به گفته خودش با محمد مایلی کهن هم برای انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس مشورت کرده بود، در نظر داشت تا گزینه‌ای را جانشین دایی کند که با این گزینه بتواند جلوی اعتراض دایی را بگیرد.

برای همین رئیس هیات مدیره پرسپولیس یکی از نزدیک‌ترین افراد به علی دایی را به عنوان گزینه جانشینی او انتخاب می‌کند که این فرد محمد پنجعلی سرپرست پیشین سرخپوشان بود.

در جلسه سه نفره حمید درخشان، حسین عبدی و حمیدرضا سیاسی قبل از برکناری دایی مقرر می‌شود تا محمد پنجعلی به عنوان سرمربی انتخاب شود. حتی درخشان و عبدی هم قبول می‌کنند تا پنجعلی سرمربی شود و آنها هم به عنوان مربی، در کنار پنجعلی باشند. در همین رابطه عبدی و سیاسی هم صحبت‌هایی با پنجعلی انجام می‌دهند ولی سرپرست پرسپولیس از قبول این سمت خودداری کرده و پذیرفتن آنرا نادرست می‌داند.

چند ساعت بعد از رد پیشنهاد سرمربیگری از سوی پنجعلی بود که حمیدرضا سیاسی اعلام کرد حمید درخشان سرمربی پرسپولیس شده و با حضور در تمرینات، هدایت تیم را بر عهده خواهد گرفت. پنجعلی البته بعد از انتخاب درخشان به احترام علی دایی از سرپرستی پرسپولیس استعفا داد ولی ابتدا با این استعفا مخالفت شد و پنجعلی حتی یک بازی هم با عنوان سرپرستی در کنار درخشان روی نیمکت نشست ولی پس از آن بود که عذر پنجعلی را از پست خود خواستند و وی به عنوان مدیر تیم بزرگسالان و مدیر تیم‌های پایه به کارش در باشگاه ادامه داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها