jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۰۳۴۸   ۳۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۵

گزارشی درباره فوتبالیستی که تبلیغات دنیا را تسخیر کرده است؛

پول‌آفرینی به سبک کریس رونالدو +عکس

جام جم ورزشی: کاری به توانایی های فنی کریستیانو رونالدو و گلزنی ها و اعجاب او در مستطیل سبز نداریم. او در یک زمینه دیگر هم برای خود اعجوبه ای تمام عیار است.

پول‌آفرینی به سبک کریس رونالدو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی، کریستیانو رونالدو راه می رود و پول می آفریند. او خوش تیپ و خوش قیافه است و از آنجایی که در کنار مسی برترین فوتبالیست کنونی دنیا به شمار می رود شرکت های تبلیغاتی زیادی برای او صف می کشند.

این شرکت ها و این برندهای مشهور تجاری حاضرند برای یک عکس از رونالدو و یا یک ویدیوی یک دقیقه ای از این سوپر استار پرتغالی برای تبلیغ کالایشان صدها هزار یورو و چه بسا میلیون ها یورو پول به پای او بریزند.

بر اساس آخرین گزارش رونالدو 41.5 میلیون یورو از طریق حضور در آگهی های تبلیغاتی درآمد دارد. او هم اکنون تبلیغاتی برای برندهای مختلف پوشاک، لوازم بهداشتی و ورزشی، انواع خوراکی، روغن موتور، ساعت و .... انجام می دهد و در پی همین تبلیغ هاست که ثروت او روز به روز بیشتر می شود.

رونالدو بیش از 100 میلیون بار در فیسبوک لایک خورده و در توئیتر نیز بیش از 30 میلیون دنبال کننده دارد. با این اوصاف بسیار محبوب است، محبوبیتی که باعث شده عظیم ترین کمپانی های دنیا برای بستن قرارداد با او از سر و کول هم بالا بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها