جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که در منزلش شخصی تصمیم گرفته شد تا رونالدو از جمع یونایتدها جدا شود.
کد خبر: ۷۳۰۳۲۵
در منزل کی‌روش تصمیم گرفتند تا رونالدو برود

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و دستیار سابق سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد می گوید که فرگی یک سال قبل از انتقال کریس به رئال مادرید تصمیمش را برای جدایی این بازیکن از جمع شیاطین سرخ را گرفته بود.

امشب رونالدو همراه با رئال مادرید برای دیدار با لیورپول دوباره به انگلیس برگشته تا به یاد سال های گذشته دوباره در این کشور به میدان خواهد رفت.

کی‌روش روز گذشته در گفت‌وگو با روزنامه پرتغالی درباره نحوه ارتباطش با رونالدو اظهار داشت: چیزهای زیادی در زندگی شخصی من هست که رونالدو از آنها مطلع است و در زندگی شخصی رونالدو هم چیزهای شخصی متعددی وجود دارد که من از آنها باخبرم، اما هرگز این مسایل را نگفته‌ایم.

کی‌روش تاکید کرد: مثلا تصمیم نهایی برای فراهم شدن مقدمات جدایی رونالدو از منچستریونایتد و رفتنش به رئال مادرید در خانه من و در میان خانواده‌ام گرفته شد.در این زمینه وقتی شک و تردیدها زیاد شد من رونالدو و فرگوسن را به خانه‌ام آوردم و ما سه نفر نشستیم. در همان جلسه تصمیم گرفته شد که رونالدو یک سال دیگر در منچستریونایتد بماند و فصل بعد راهی رئال مادرید شود. (فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها