jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۹۳۳۳   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این‌که سامانه رفاه ایرانیان در حال راه‌اندازی است، تاکید کرد: این یک تکلیف قانونی بود که با گذشت هشت سال اجرا نشده بود که امسال با شناسایی نیازمندان، مرحله اول آن اجرایی شده است.

به گزارش مهر، علی ربیعی در برنامه نگاه یک، با اشاره به شناسایی نیازمندان کشور گفت: بر اساس پایه‌های اطلاعاتی و آمارهای سازمان هدفمندی، افراد نیازمند را شناسایی و دهک‌های مختلف را لایه‌بندی می‌کنیم و با توجه به این‌که منابع دولت محدود است، در مرحله اول تلاش می‌کنیم نیازهای غذایی نیازمندان را تامین کرده و سوء تغذیه‌ها را از میان برداریم.

به گفته وی، در مرحله اول 7.5 میلیون نفر مشمول دریافت سبد کالایی شده‌اند. ربیعی در خصوص آخرین وضع تجمع بیمه‌ها نیز گفت: ساختارها برای ادغام سازمان‌های بیمه‌گر هماهنگ نیست، اما برنامه تجمیع منابع بیمه‌ای را در دستور کار داریم و باید زمینه‌های ساختاری اجرای آن را نیز فراهم کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر