میزبانان یک هشتم جام حذفی مشخص شدند

استقلال در آزادی، پرسپولیس در تختی؟!

میزبانان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مشخص شدند.
کد خبر: ۷۲۹۱۰۹
استقلال در آزادی، پرسپولیس در تختی؟!

پس از پایان مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، بعدازظهر امروز مراسم قرعه‌کشی مرحله یک هشتم برگزار شد و میزبانان بازی‌های این مرحله مشخص شدند.

این قرعه‌کشی تنها مختص به سه دیدار بود و میزبان 5 دیدار دیگر به دلیل قانون سازمان لیگ از پیش تعیین شده بود.

بر اساس قانون سازمان لیگ قرعه‌کشی تنها برای تیم‌هایی انجام می‌شود که در مرحله قبل هر دو مهمان یا میزبان بوده‌اند. بدین ترتیب قرعه‌کشی برای تعیین میزبان برای بازی‌های پرسپولیس برابر راه آهن، صنعت ساری با پیکان و پدیده مشهد با گسترش فولاد برگزار شد و گسترش فولاد، پرسپولیس و جام جم ورزشی: صنعت ساری به عنوان میزبانان این بازی‌ها مشخص شدند.

بر اساس برنامه اعلام شده 7 بازی مرحله یک هشتم در روز 4 آبان برگزار می‌شود و 24 ساعت بعد بازی استقلال برابر پارسه آخرین دیدار این مرحله خواهد بود.

همچنین با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس در این مرحله میزبان شده‌اند و همچنین مخالفت مجموعه ورزشی آزادی با میزبانی از بازی دو تیم طی 24 ساعت، برای مشخص شدن محل بازی این دو تیم قرعه‌کشی برگزار شد که در نهایت میزبانی در ورزشگاه آزادی به تیم استقلال رسید.

در صورتی که ورزشگاه آزادی با درخواست پرسپولیس موافقت نکند، دیدار این تیم برابر راه آهن در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها