jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۹۱۰۹   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۴

میزبانان یک هشتم جام حذفی مشخص شدند

استقلال در آزادی، پرسپولیس در تختی؟!

میزبانان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مشخص شدند.

استقلال در آزادی، پرسپولیس در تختی؟!

پس از پایان مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، بعدازظهر امروز مراسم قرعه‌کشی مرحله یک هشتم برگزار شد و میزبانان بازی‌های این مرحله مشخص شدند.

این قرعه‌کشی تنها مختص به سه دیدار بود و میزبان 5 دیدار دیگر به دلیل قانون سازمان لیگ از پیش تعیین شده بود.

بر اساس قانون سازمان لیگ قرعه‌کشی تنها برای تیم‌هایی انجام می‌شود که در مرحله قبل هر دو مهمان یا میزبان بوده‌اند. بدین ترتیب قرعه‌کشی برای تعیین میزبان برای بازی‌های پرسپولیس برابر راه آهن، صنعت ساری با پیکان و پدیده مشهد با گسترش فولاد برگزار شد و گسترش فولاد، پرسپولیس و جام جم ورزشی: صنعت ساری به عنوان میزبانان این بازی‌ها مشخص شدند.

بر اساس برنامه اعلام شده 7 بازی مرحله یک هشتم در روز 4 آبان برگزار می‌شود و 24 ساعت بعد بازی استقلال برابر پارسه آخرین دیدار این مرحله خواهد بود.

همچنین با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس در این مرحله میزبان شده‌اند و همچنین مخالفت مجموعه ورزشی آزادی با میزبانی از بازی دو تیم طی 24 ساعت، برای مشخص شدن محل بازی این دو تیم قرعه‌کشی برگزار شد که در نهایت میزبانی در ورزشگاه آزادی به تیم استقلال رسید.

در صورتی که ورزشگاه آزادی با درخواست پرسپولیس موافقت نکند، دیدار این تیم برابر راه آهن در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها