jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۹۲۷   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

زن معتاد زمانی که برای خرید موادمخدر به تهران آمد نمی‌دانست به جای شیشه، محموله شکر تحویل می‌گیرد.

به گزارش جام‌جم، راز این پرونده عجیب از یازدهم مهر امسال همزمان با شکایت زنی در دادسرای ویژه سرقت تهران فاش شد.

زن میانسال به قاضی هاشمیان از شعبه 3 بازرسی دادسرای ناحیه 34 گفت: من در یکی از شهرهای شمالی کشور دامداری دارم. گوسفندانم را فروختم و برای خرید لوازم خانه به تهران آمدم که سارقی آشنا 12 میلیون تومان از پولم را سرقت کرد. پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و مرد مظنون به سرقت به نام مجید را دستگیر کردند.

مجید پس از انتقال به دادسرا اظهار کرد: شاکی به شیشه اعتیاد دارد و برای خرید موادمخدر به تهران آمده بود که به جای شیشه به او شکر دادم.من قاچاقچی موادمخدر نیستم و وقتی متوجه شدم او به دنبال موادمخدر است ، خود را فروشنده شیشه معرفی کردم.

زن میانسال وقتی متوجه ماجرا شد با مراجعه به دادسرا به اتهام سرقت شکایت کرد. من از او چهار میلیون تومان گرفتم و او با این شکایت قصد اخاذی دارد.

زن معتاد که راز خود را فاش شده می‌دید، لب به اعتراف گشود و گفت: همسرم مرا به شیشه معتاد کرده بود و قصد داشتم با معامله موادمخدر پولدار شوم اما متهم به جای شیشه به من شکر داد.

وقتی متوجه شدم، برای انتقام این نقشه را طراحی کردم. فکر می کردم با این معامله موادمخدر می توانم به یکی از قاچاقچیان حرفه ای در شمال کشور تبدیل شوم.

بازپرس پـــــرونده پس از تحقیق از متهمان آنها را با قرار قانونی تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی داد تا درباره ادعای آنها تحقیقات صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر