jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۸۸۴۴   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۸

جام جم ورزشی: یک مهاجم صربستانی در تمرین‌ پرسپولیس حاضر شد.

حضور مهاجم صربستانی در تمرین پرسپولیس

تمرین روز شنبه پرسپولیس از ساعت 15:30 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد. بازیکنان پرسپولیس پس از گرم کردن بدن‌های خود به انجام پاسکاری‌های ترکیبی به ارائه فوتبال تحت فشار و پرسینگ پرداختند و پس از انجام تمرین شوت‌زنی به سمت دروازه در بخش آخر دقایقی فوتبال بازی کردند.

در این تمرین محمد نوری به دلیل سرما‌خوردگی و مهرداد کفشگری و هادی نوروزی به دلیل مصدومیت تمرین نکردند. مهدی دغاغله بعد از مدت‌ها بار دیگر به تمرین‌های گروهی بازگشت و حمیدرضا علی‌عسگری هم اختصاصی تمرین کرد.

در تمرین شنبه پرسپولیس همچنین یک مهاجم جدید صربستانی که درخشان پیش از این صحبت از پسندیدن بازی او کرده بود، در ورزشگاه حضور یافته بود و در کنار سایر سرخ پوشان تمرین می‌کرد. قرار است کادر فنی پس از دو سه جلسه ارزیابی عملکرد این بازیکن، درباره بستن قرارداد رسمی با او تصمیم‌گیری کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر سه‌شنبه این هفته میزبان سایپا است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر