jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۲۸۵۴۴   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۴

جام جم نوا:‌ شامگاه 23 مهرماه تالار وزارت کشور میزبان مردمی بود که با اشتیاق برای حضور در کنسرت ماسانوری تاکاهاشی (کیتارو) نوازنده مشهور جهانی آمده بودند.

قطعه ای که کیتارو به ایرانیان تقدیم کرد/دانلود

این اجرا که با نیم ساعت تاخیر و در ساعت 21:30 آغاز شد تشویق های پیاپی حضار را به دنبال داشت و هنگام حضور کیتارو با همان شمایل آشنا و موهای رها بر شانه، این تشویق ها شدت گرفته و مردم به احترام وی ایستاده تشویق هایشان را ادامه دادند.
کیتارو اجرای خود را با نواختن فلوت ژاپنی و اجرای قطعه «فلوت مرکوری» آغاز کرد که با انجام حرکات آیینی و شناخته شده وی همراه بود.
پس از اجرایی پرشور این آهنگساز مشهور قطعه ای را تقدیم به مخاطبان ایرانی اش کرد. قطعه Kokoro که در قالب سی منتشر نشده بود اما در دسترس دوستداران موسیقی قرار گرفته بود.
کیتارو سپس این نوید را داد که یک قطعه که قبلا آن را در قالب سی دی منتشر نکرده است در ادامه و به عنوان قطعه پایانی به اجرا برساند که این وعده با اجرای قطعه Kokoro محقق شد.

Kokoro

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نادر ابراهیمی زنده است

نادر ابراهیمی زنده است

نادر ابراهیمی هست، این را به گواهی آثاری که از او در شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌شود و در کتابفروشی‌ها به فروش می‌رسد، می‌گوییم.

سینمای آبی

سینمای آبی

این روزها متاسفانه کرونا بلایی است که گریبان همه صنوف را گرفته و شاید اهالی هنر بیش از بقیه از این بلای وحشتناک آسیب دیده باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر