jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۲۷۷۲۷   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۴

رییس جامعه تورگردانان کشور از آزادسازی 40 درصد اتاق هتل های کشور خبر داد و گفت: حذف دلالان باعث شده تا حدود 40 درصد از فضای آزاد اتاق هتل ها در اختیار تورگردانان و دفاتر خدمات مسافرتی قرار بگیرد.

40 درصد اتاق هتل های ایران برای تورگردانان آزاد شد

ابراهیم پورفرج گفت: تا چند وقت پیش هر زمان که می خواستیم اتاق هتلی را برای گردشگران خارجی رزو کنیم با مشکل نبود اتاق روبرو بودیم. متوجه شدیم که دراین بین برخی از دلالان اتاق هتل رزو می کردند و بدون اینکه مسافری در آن اقامت دهند همان اتاق هتل ها را به دفاتر خدمات مسافرتی اجاره می دادند آن هم با قیمت گزاف چون آژانسدار مجبور است گردشگرانش را در بهترین هتل ها افامت دهد.

وی افزود: در جلسه ای که با جامعه هتلداران کشور برگزار کردیم قرار شد رزرو اتاق هتل ها در اختیار تورگردانان قرار بگیرد و دفاتر خدمات مسافرتی برای رزرو اتاق ها در اولویت باشند.

رییس جامعه تورگردانان کشور گفت: اگر پیش پرداختی برای اتاق توسط هتلداران گرفته شود مشکلی نیست ولی اینکه آن را به دلالان واگذار کنند کار درستی نبود. اکنون تعامل ما با هتلداران کشور برای اقامت گردشگران خارجی بسیار مناسب شده است.

پورفرج افزود: برخی از هتلداران به تنهایی اقدام به برگزاری تورهای گردشگری می کنند، این کار از نظر ما درست نیست. هتلدار باید کار خودش را انجام دهد و تورگردان نیز باید تور گردشگری برگزار کند، دخالت کردن در کار یکدیگر موجب ناراحتی خواهد شد. این تعداد از هتلداران اندک هستند و ما تصمیم داریم با آنها همکاری نکنیم.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر