معاون اول دولت دهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه واکنشی نسبت به انتشار اسم خود در برخی رسانه‌ها دارید، گفت: این کار خلاف قانون است و من نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه نوشتم و از این مسئله گله کردم.
کد خبر: ۷۲۷۴۳۷
گلایه رحیمی از انتشار اسمش در رسانه‌ها

محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم در حاشیه مراسم ختم دختر حجت‌الاسلام تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه که در مسجد نور میدان فاطمی برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا به حکم صادر شده در دادگاه درباره خودتان اعتراض کرده‌اید یا خیر،‌گفت: وکیلم به این حکم اعتراض کرده است.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شما وعده داده بودید که اسناد خود را از طریق یکی از رسانه‌ها منتشر خواهید کرد و آیا این اسناد منتشر شده است یا خیر، گفت: این اسناد هنوز منتشر نشده و حتما در وقت خود انتشار خواهد یافت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا درباره عدم انجام مصاحبه به شما توصیه‌ای کردند یا خیر، گفت: نه در این زمینه هیچ توصیه‌ای به من نشده است.(فارس)

برچسب ها: رحیمی اعتراض
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
محمد
Malaysia
۱۸:۰۶ - ۲۲ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
با سلام.
در كشور ژاپن كه یك كشور بت پرست هست. بارها و بارها وزیر یا یك مقام عالی رتبه وقتی مشخص می شود جرمی مرتكب شده از خجالت خودكشی میكند. آنوقت این آقا طلبكار هم هست كه چرا اسمم را ذكر كردید. می خواد از طریق وكیلش هم شكایت كند...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۲۲ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
داداش حالا چرا طلبكاری ؟

نیازمندی ها