jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۷۳۴۳   ۲۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

بازیکنان ناراضی است جمع آبی ها می روند؟

تبریزی‌ها به دنبال جدایی کرار و آندو از استقلال

جام جم ورزشی: باشگاه گسترش فولاد علاوه بر جذب پیمنتا به دنبال جذب یکی از دو هافبک میانی استقلال است.

تبریزی‌ها به دنبال جدایی کرار و آندو از استقلال

باشگاه گسترش فولاد برای حل مشکلات خود در آستانه جذب لئوناردو پیمنتا، هافبک - مهاجم برزیلی است که پیشتر در ایران در تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز توپ زده است. این بازیکن شنبه به ایران می‌آید تا پس از تست پزشکی قراردادش را با این تیم تبریزی ثبت کند. این بازیکن در صورت عقد قرارداد با گسترش فولاد می‌تواند تیمش را در بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی همراهی کند و با توجه به وجود چند جای خالی در لیست گسترش فولاد نیازی نیست تا نیم‌فصل برای بازی کردن منتظر باشد.
از طرفی دیگر باشگاه گسترش فولاد در جهت تقویت خود به دنبال جذب سه بازیکن است. یکی از این بازیکنان کسی است که فراز کمالوند در سفرش به برزیل او را دیده و احتمالا این بازیکن نیم‌فصل به گسترشی‌ها اضافه شود. دو بازیکن دیگری که مد نظر این تیم تبریزی هستند، جاسم کرار و آندرانیک تیموریان هستند. این دو هافبک استقلال که با باشگاه خود قرارداد دارند، تنها می‌توانند با جذب رضایت آبی‌پوشان پایتخت به آبی‌های تبریزی بپیوندند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر