jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۲۰۸   ۲۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان زندان شهرستان ساوه استان مرکزی از بخشیده شدن یک مرد اعدامی که در آستانه مرگ قرارداشت، از سوی اولیای دم مقتول خبر داد.

به گزارش ایرنا، سید صادق محدث سبزواری در این باره افزود: در روز عید غدیر و با پیگیری‌های انجام شده توسط واحد مددکاری اجتماعی زندان ساوه این زندانی از مجازات مرگ گریخت. وی یاد آور شد: متهم به جرم قتل عمد مدت 16 سال در این زندان تحمل کیفر می‌کرد که با حل مشکلات موجود در پرونده و رضایت اولیای دم آزاد و به آغوش خانواده‌اش بازگشت. سبزواری گفت: با توجه به این که در فرهنگ دینی ما بخشش و عفو از جایگاه والایی برخوردار است، تلاش‌ها برای بخشش این فرد انجام شد که خانواده اولیای دم نیز چنین روز خجسته‌ای که همزمان با شب عید غدیر خم بود را با تأسی به سیره امام علی(ع) برای گذشت از حق قصاص خود انتخاب کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر