jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۶۰۹۳   ۱۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۱

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال اسپانیا با شکست در مقدماتی یورو 2016 باز هم ثابت کرد که دوران طلایی نسل شگفت انگیزش تمام شده است.

ماتادورها ناباورانه شکست خوردند

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال اسپانیا قهرمان یورو 2012 در خانه اسلوواکی با نتیجه عجیب 2 بر یک مغلوب شد. در این بازی اشتباه ایکر کاسیاس در دقیقه 17 باعث شد یوراچ کوکا گل اول را برای اسلوونی به ثمر برساند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید در اواخر نیمه دوم و در دقیقه 83 بازی فرانسیسکو آلاسر موفق شد نتیجه را برای اسپانیا به تساوی بکشاند اما گل دقیقه 87 میروسلاو اشتوک اسلوونی را به یک پیروزی ارزشمند رساند.

در گروه E تیم ملی فوتبال انگلیس در دیداری آسان با نتیجه 5 بر صفر میهمان خود سن مارینو را از پیش رو برداشت. در این بازی فیل جاگیلکا (25)، وین رونی (43 پنالتی، 78)، دنی ولبک (49)، اندروس تاونسند (72) برای سه شیرها گل زدند.

در دیدار دیگر این گروه سوئیس در خانه اسلوونی با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد. در این بازی میلیوویه نوواکوویچ در دقیقه 79 از روی نقطه پنالتی تک گل پیروزی بخش اسلوونی را به ثمر رساند.

در نهایت در حساس ترین دیدار تیم ملی فوتبال سوئد در خانه خود مقابل روسیه به تساوی یک بر یک دست یافت. در این بازی الکساندر کوکورین در دقیقه 10 روسیه را یک بر صفر پیش انداخت اما اولا تویوونن در دقیقه 49 نتیجه را برای سوئد به تساوی کشاند.

نتایج کامل دیدارهای پنجشنبه شب مقدماتی یورو 2016 به شرح زیر است:

گروه C

بلاروس صفر – اوکراین 2

مقدونیه 3 – لوگزامبورگ 2

اسلوواکی 2 – اسپانیا یک

گروه E

انگلیس 5 – سن مارینو صفر

لیتووانی یک – استونی صفر

اسلوونی یک – سوئیس صفر

گروه G

لیختن اشتاین صفر – مونتنگرو صفر

مولداوی یک – اتریش 2

سوئد یک – روسیه یک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر