jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۶۵۷   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۲

جام جم ورزشی: این روزها بحث بر سر جادو و جمبل و استفاده از رمالان در لیگ برتر ایران است. برخی از مربیان سرشناس لیگ برتری نسبت به استفاده از جادو متهم شده اند.

توصیه ای که ناصر حجازی به علی دایی کرد

به گزارش جام جم ورزشی، چند سال پیش که علی دایی در پرسپولیس بد نتیجه می گرفت یک جادوگر معروف با او تماس گرفت و سعی کرد به او راهکار ارائه بدهد اما علی دایی زیر بار نرفت اما سعی کرد بیشتر به اعتقادات مذهبی خود متوسل شود و همین شد که او را گاهی اوقات با تسبیح در کنار زمین مشاهده می کردیم.

اما پس از مدتی علی دایی دیگر با تسبیح در کنار زمین مشاهده نشد و دلیل آن چیزی نبود جز عتاب و پرخاش ناصر حجازی به علی دایی. گویا مرحوم حجازی با علی دایی تماس می گیرد و به او می گوید که کنار زمین اگر تسبیح دست بگیرد از این حرکت او تعبیر بد می شود و بسیاری فکر می کنند او انسانی ظاهرساز و ریاکار است. حجازی نه با لحن خواهشی که به علی دایی دستور می دهد دیگر کنار زمین تسبیح در دست نگیرد و همین شد که دیگر سرمربی سابق پرسپولیس تسبیح به دست دیده نشد.

شاید حجازی تنها کسی در فوتبال بود که علی دایی به حرف او کاملا گوش می داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها