jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۸۲۵   ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۰

جام جم ورزشی: پرسپولیس انگار قرار است دوباره به گرداب حاشیه ها بیفتد، اینبار از سوی دو بازیکن خود؛ علیرضا نورمحمدی و میثم حسینی.

آتش اختلاف در پرسپولیس شعله ور شد

به گزارش جام جم ورزشی ، همه چیز از مصاحبه میثم حسینی شروع شد، بازیکنی که اعتقاد دارد با یک مصاحبه انتقادی می توان به ترکیب پرسپولیس رسید. او این اعتقاد راسخ خود را در مصاحبه اش با تسنیم نیز عنوان کرد. این مصاحبه نه تنها باعث احضار وی به کمیته انضباطی شد بلکه واکنش رضا نورمحمدی دیگر بازیکن پرسپولیس را هم برانگیخت. نورمحمدی در گفت و گویی با انتقاد شدید از حسینی عنوان داشته که پوشیدن پیراهن پرسپولیس لیاقت می خواهد.

اختلاف درونی پرسپولیس حالا در رسانه ها علنی شده است. این اختلاف حداقل می توانست داخل باشگاه حل و فصل شود. درخشان امروز در گفت و گویی که داشت عنوان کرد که پاسخ مصاحبه حسینی را نمی دهد اما او علاوه بر این کار می توانست با یک پیشگیری به موقع از مصاحبه نورمحمدی هم جلوگیری کند تا آتش اختلافات در پرسپولیس شعله ورتر نشود، اتفاقی که اکنون افتاده و دود آن قطعا به چشم پرسپولیس و هوادارانش فرو خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها