jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۷۵۰   ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰

ادعای رییس فدراسیون در برنامه "بعضی ها"

کی روش برای مربیگری روی مجیدی و نکونام نظر دارد

جام جم ورزشی: اینطور که به نظر می رسد باید اخباری که در مورد احتمال اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی تیم ملی به گوش می رسد را جدی گرفت.

کی روش برای مربیگری روی مجیدی و نکونام نظر دارد

در حاشیه بازی تیمهای استقلال و ملوان و حضور همزمان فرهاد و کی روش در استادیوم، این بحث مطرح شد که شاید شماره 7 سابق آبی ها به کادر فنی تیم ملی اضافه شود.

این خبر را کی روش رد نکرد و امروز هم یکی از روزنامه های ورزشی به این موضوع پرداخته بود. داستان وقتی جدی تر می شود که حرفهای رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه " بعضی ها" را بخوانید.

علی کفاشیان در این برنامه درباره دستیاران کی روش گفته:" برای انتخاب دستیار کی‌روش چند پیشنهاد به او دادیم اما کی‌روش پیشنهادات ما را نپذیرفت و خودش کریمی را انتخاب کرد. در کنار کریمی، کی‌روش به حضور افرادی مثل فرهاد مجیدی و جواد نکونام در کادر فنی تیم ملی هم اعتقاد دارد."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها